• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од TonoGeso

 1. T

  Листа на странски онлајн продавници што испорачуваат во Македонија

  Фала многу, мене ми требаат производи со вредност од околу 30 евра.
 2. T

  Листа на странски онлајн продавници што испорачуваат во Македонија

  А дали се плаќа дополнително царина, даноци и други трошоци или таа цена е што е на веб страната?
 3. T

  Листа на странски онлајн продавници што испорачуваат во Македонија

  Дали може да се врши исплата на Suntekstore по примање на пратката на рака? Дали може да ми објасни подетално некој кој што има искуство со оваа страна и има порачувано од нејзе.Гледам има доста интересни цена на производите што дури и ми изгледа нереално.Фала
На врв Дно