1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by mkdboy

 1. mkdboy
 2. mkdboy
  od top shop te baraat :)
  Мислење од: mkdboy, 14 Февруари 2020 Во форумот: A1 (Vip/Blizoo)
 3. mkdboy
 4. mkdboy
 5. mkdboy
  Испрати

  Pomos

  Se izvinuvam moja greska Fala vo sekoj slucaj za odgovorot
  Мислење од: mkdboy, 31 Јануари 2020 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 6. mkdboy
  Испрати

  Pomos

  Druze mislev za redmi 8 note gresku sum napisal
  Мислење од: mkdboy, 31 Јануари 2020 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 7. mkdboy
 8. mkdboy
 9. mkdboy
 10. mkdboy