1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kiril_cvetkov
Последна активност:
22 oктомври 2019
Зачленет:
8 Февруари 2008
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
175
Роденден:
16 Јуни 1986 (Возраст: 33)

Сподели

kiril_cvetkov

Intern, 33

kiril_cvetkov последен пат беше виден (како):
22 oктомври 2019