1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Koen
Последна активност:
15 oктомври 2019 во 21:25
Зачленет:
14 Април 2010
Мислења:
239
Допаѓања:
81
Поени од трофеи:
247

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

Koen

Gaining Experience, Машко

Koen последен пат беше виден (како):
15 oктомври 2019 во 21:25