• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Трофеи освоени од gocetan

 1. 30

  Ама ептен допадлив/а!

  Вашата објавена содржина доби позитивна реакција од 100 поени.
 2. 15

  Проверен Огласувач

  Ви честитаме, Вие сте наградени со трофеј Проверен Огласувач.
 3. 10

  Незапирлив/а!

  Напишавте 100 пораки. Се надеваме дека за тоа ви беше потребен повеќе од еден ден!
 4. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 5. 20

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.
 6. 10

  Мобилна верзија

  Читај го форумот со темата за мобилни уреди.
 7. 10

  Јас го тоа бендисувам

  Добивте 25 позитивни реакции на вашите пораки.
 8. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 9. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 10. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно