• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам Canon R body

  • Ја почнал/а темата
  • #1

DarkEnchanter

Practice makes perfect
17 август 2014
1,768
1,266
Скопје


Продавам Canon R Body, купен од пиксплус пред 6-7 месеци. Многу малку е користен, состојбата му е како нова. Се продава бидејќи се направи апгрејт на р5.

Цена 1450 евра.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,003
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно