1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DarkEnchanter
Последна активност:
3 Јуни 2020 во 07:49
Зачленет:
17 Август 2014
Мислења:
1,761
Допаѓања:
1,250
Поени од трофеи:
492

Ги следи 2

Следачи 3

Пол:
Машко
Роденден:
Април 4
Локација:
Скопје

Сподели

DarkEnchanter

Practice makes perfect, Машко, од Скопје

DarkEnchanter последен пат беше виден (како):
3 Јуни 2020 во 07:49