1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

(ecig) Handcheck!

Дискусија во форумот 'Електронски цигари' започната од Metuzalem, 12 Декември 2017.

 1. krema

  krema
  Professor

  10,012
  9,650
  24 Јуни 2009
  Машко
  ^Убава фотка, нема што.
   
  На fis1976 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. aalekso0

  aalekso0
  Intern

  17
  22
  17 Март 2018
  Машко
  На Chicco69, Tomica Jovevski, Metuzalem и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. BandiT mkd

  BandiT mkd
  Intern

  15
  17
  14 Февруари 2013
  20191012_132034.jpg Многу практична и згодна комбинација,Eleaf ijust mini+Innokin Zlide на 1.6 ohms
   
  На kosata, OldSchoolPvP, aalekso0 и уште 5 други им се допаѓа ова.
 4. krema

  krema
  Professor

  10,012
  9,650
  24 Јуни 2009
  Машко
 5. zdrnik

  zdrnik
  Gaining Experience

  60
  72
  31 oктомври 2016
  Машко
  Поздрав од Гази Баба :)

  20191116_152115.jpg
   
  На OldSchoolPvP, krema, Chicco69 и уште 3 други им се допаѓа ова.
 6. Saso Trpenoski

  Saso Trpenoski
  Gaining Experience

  81
  77
  21 Мај 2019
  Машко
 7. zdrnik

  zdrnik
  Gaining Experience

  60
  72
  31 oктомври 2016
  Машко
  Презадоволен сум, одличен мод :)
   
  На Saso Trpenoski му/ѝ се допаѓа ова.
 8. krema

  krema
  Professor

  10,012
  9,650
  24 Јуни 2009
  Машко
  @zdrnik
  Одлична слика, со што е сликано?
   
  На zdrnik му/ѝ се допаѓа ова.
 9. zdrnik

  zdrnik
  Gaining Experience

  60
  72
  31 oктомври 2016
  Машко
  Galaxy S8
   
 10. kojoti2

  kojoti2
  Gaining Experience

  254
  373
  29 oктомври 2014
  Voopoo vinci x pod[​IMG]

  Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
   
  На zdrnik, Sharlovski, Metuzalem и уште 2 други им се допаѓа ова.
 11. krema

  krema
  Professor

  10,012
  9,650
  24 Јуни 2009
  Машко
  Убаво дисплејче, ќе си пазарам и јас едно вакво за нова китајска година.
   
 12. kojoti2

  kojoti2
  Gaining Experience

  254
  373
  29 oктомври 2014
  Обичен има негова батерија без x овој работи на 18650. Малку магнетите мрдаат но ајде колку трае нека трае.

  Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
   
 13. InfinitasX

  InfinitasX
  Intern

  30
  27
  10 ноември 2018
  [​IMG]
  Благодарам на @Metuzal
   
  На Ace Lud, Sharlovski, Chicco69 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 14. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,385
  11,588
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer
  Дриптипот е скршен?
   
 15. krema

  krema
  Professor

  10,012
  9,650
  24 Јуни 2009
  Машко
  Отпичка варка е :D
   
  На Metuzalem му/ѝ се допаѓа ова.
 16. InfinitasX

  InfinitasX
  Intern

  30
  27
  10 ноември 2018
  Баш,оптичка варка е,
  @Metuzalem не е скршен,така од сликата искочи пошто боках ефект xD.
   
  На Metuzalem му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,385
  11,588
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer
  Си помислив дека е фатаморгана, оти плаво на плаво, ама ептен изгледа дека не е.

  Требаше да го сликаш во рака или до некој познат предмет, уште не ми се верува колку е мал.
   
 18. InfinitasX

  InfinitasX
  Intern

  30
  27
  10 ноември 2018
  Ептен е мал,а за МТЛ удира добро,посебно на 4 точки аирфлов ако сакате да пишам некое мало ревју како почетник за уредот пиште.
   
 19. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,385
  11,588
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer
  Сакаме, ама користи го уште неколку дена да видиш колку трае батерија и можеби да откриеш некоја скриена маана ако има.
   
 20. InfinitasX

  InfinitasX
  Intern

  30
  27
  10 ноември 2018
  Дап,тоа секако.
   
 21. krema

  krema
  Professor

  10,012
  9,650
  24 Јуни 2009
  Машко
 22. Chaeld10_8

  Chaeld10_8
  On your way to fame

  900
  714
  29 Март 2011
  Еве може и 510 connector :) Screenshot_2020-01-19-16-39-31-010_com.alibaba.aliexpresshd.jpeg

  Испратено од Redmi 7 преку IT.mk форум апликација
   
  На kojoti2 му/ѝ се допаѓа ова.
 23. krema

  krema
  Professor

  10,012
  9,650
  24 Јуни 2009
  Машко
  Vaporesso PodStick

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  OldSchoolPvP, Ace Lud, Metuzalem и на уште 1 им се допаѓа ова.
 24. Chaeld10_8

  Chaeld10_8
  On your way to fame

  900
  714
  29 Март 2011
  Metuzalem, Ace Lud и на krema им се допаѓа ова.
 25. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,385
  11,588
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer
  Единствениот вистински кајфун, температурно контролиран од арктичката лисица црвената панда. :)

  IMG_20200214_005622.png
   
  На OldSchoolPvP, angeld, Ace Lud и уште 4 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. krema
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,397
 2. Metuzalem
  Одговори:
  115
  Прегледи:
  6,112
 3. Lokvan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  678
 4. MarioB
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  693
 5. MarioB
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  484
Вчитување...

Сподели

Вчитување...