1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kojoti2
Последна активност:
18 Јануари 2019 at 18:20
Зачленет:
29 oктомври 2014
Мислења:
243
Допаѓања:
358
Поени од трофеи:
120

Сподели

kojoti2

Gaining Experience

kojoti2 последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 18 Јануари 2019 at 18:20