1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Chaeld10_8
Последна активност:
20 Јануари 2019 at 00:21
Зачленет:
29 Март 2011
Мислења:
620
Допаѓања:
412
Поени од трофеи:
255

Ги следи 2

Следачи 2

Сподели

Chaeld10_8

Gaining Experience

http://downcs.wix.com/beezboys 4 Јуни 2013

Chaeld10_8 последен пат беше виден (како):
[On App]Viewing thread, 20 Јануари 2019 at 00:21