Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

watch

 1. Swiss Military casovnik

  Swiss Military casovnik

  Се продава Swiss Military Hanowa часовник со водоотпорност од 10АТМ. Користен е 4 месеци, зачуван со минимални траги на користење. Цена: 9000ден. Праќам по карго на ваш трошок. Контакт: 076 519 105
 2. Garmin vívoactive® 3 Music

  Garmin vívoactive® 3 Music

  Продавам Garmin vívoactive® 3 Music одлично сочуван, без траги на користење, без никакви проблеми. Прв сопственик. Без гаранција. Контакт во ПП
 3. Xiaomi Watch S1 црн

  Xiaomi Watch S1 црн

  Саатот е купен пред 4-5 месеци од Сетек, гаранција има само незнам дали ќе ја најдам. Има 2 ремчиња, без гребнатинјка е. Батерија држи по 6-7 дена во зависност од тоа колку сте активни со вежбите. Детали за саатот: https://www.mi.com/global/product/xiaomi-watch-s1/
 4. ARMac

  Паметен vs глуп часовник - што користите?

  Што користите и зошто. Јас лично пробав некое време со паметни, не ми правеа ќејф. Највеќе ме нервираше што не се always-on па пора да ја ставам раката во чек позиција за да видам време. Додека класичен часовник го гледам од секој агол. Секако си има свои предности, алармчиња, сензори итн...
На врв Дно