Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
orce97

Продадено Swiss Military casovnik

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Се продава Swiss Military Hanowa часовник со водоотпорност од 10АТМ. Користен е 4 месеци, зачуван со минимални траги на користење.
Цена: 9000ден.
Праќам по карго на ваш трошок.
Контакт: 076 519 105

Информации

Автор
orce97
Поднесена
Последна промена
Прегледи
628

Повеќе огласи од orce97

На врв Дно