1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Angel
Последна активност:
3 Април 2020
Зачленет:
21 Април 2007
Мислења:
314
Допаѓања:
25
Поени од трофеи:
225

Следачи 1

Сподели

Angel

Intern

Angel последен пат беше виден (како):
3 Април 2020