Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Продадено Huawei Watch 3 Pro 48mm

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
200 €
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/huawei_watch_3_pro-10941.php
Продавам/Менувам часовник Huawei Watch 3 Pro,часовникот е 48мм многу ми е голем на раката,го менувам за помал часовник 44мм ,може Самсунг или Хуавеи.Часовникот е во перфектна состојба и фул пак е,без никакви мани, може каде сакате да се провери.


Часовникот го ценам 200 евра
Понуди во ПП

Слики во прилог од часовникот

Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Последна промена
Прегледи
97

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно