Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Futurelakimens

Xiaomi Watch S1 црн

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.mi.com/global/product/xiaomi-watch-s1/
Саатот е купен пред 4-5 месеци од Сетек, гаранција има само незнам дали ќе ја најдам.

Има 2 ремчиња, без гребнатинјка е. Батерија држи по 6-7 дена во зависност од тоа колку сте активни со вежбите.

Детали за саатот:

Информации

Автор
Futurelakimens
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
419

Повеќе огласи од Futurelakimens

На врв Дно