Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Magical

Продадено Garmin vívoactive® 3 Music

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://youtu.be/oehRDXHwu7k
Продавам Garmin vívoactive® 3 Music одлично сочуван, без траги на користење, без никакви проблеми. Прв сопственик. Без гаранција. Контакт во ПП

Информации

Автор
Magical
Поднесена
Последна промена
Прегледи
521

Повеќе огласи од Magical

На врв Дно