Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

sennheiser

 1. Sennheiser HD 400s

  Sennheiser HD 400s

  Продавам некористени Sennheiser HD 400s. https://www.sennheiser-hearing.com/en-US/p/hd-400s/
 2. Oktar

  Продадено Sennheiser PC 3 Chat

  Уште едни слушалчиња на продају, воопшто не се користени, само се извадени од кутија и толку. Овие се баш онакви, евтинки, за чет, што би рекле креаторите на името. Цена гледам дека е 17,5 евра, јас би ги дал за 650 денари. Еве и слики Да напоменам дека имаа посебни приклучоци за слушалките и...
 3. Oktar

  Продадено Sennheiser Urbanite Wired Headphones

  Продавам уште едни слушалки од колекцијата, конкретно Sennheiser Urbanite, кои патем се одлични и имаат само една забелешка, не се гајтанлес, а веќе сме 2022 :( Станува збор за on-ear слушалки кои јас лично неможам да ги користам подолго време in fact, подолго време не ги користам и затоа и ги...
 4. Oktar

  Продадено Sennheiser HD 4.50BTNC

  Продавам многу многу убави слушалки Sennheiser HD 4.50BTNC. Слушалките се over-ear и се со noice canceling. Зошто ги продавам ме прашувате? Затоа што зедов некои Сони кои имаат подобар батери лајф и нојз канцелација, а за во канцеларија тоа би е побитно од квалитетот на звукот. Слушалките се...
 5. MadBuldog

  Sennheiser HD560S Новите End Game Over ear Open back слушалки?!?

  Денеска Sennheiser ги најавија новите HD560S Over ear Open back слушалки, и според досегашниве првични рецензии изгледаат како најдобра опција во рангот на слушалки до 200 Евра (во моментот на ова пишување), дури според реакциите би рекол дека дури и во повисоките ценовни рангови добро се носат...
На врв Дно