• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

seagate

 1. Avid

  Seagate хард диск HDD 2.5 500GB од лаптоп

  Го продавам хард дисков изваден од лаптоп. Како што може да се забележи, малку е користен. Не праќам по карго, не шетам низ градов ни по работа ни по ништо, доаѓате во Влае кај Баду бар по договорено време. Фиксна цена: 950 денари P.S. Поминат е со KillDisk така да ако случајно се...
 2. DarthJe5us

  Продавам многу стар PC хардвер

  Intel Pentium Dual-Core E2200 2.20 GHz 800 MHz 1 MB Socket 775 300 ден. Intel® Pentium® 4 Processor 1.80 GHz, 256K Cache, 400 MHz FSB 300 ден. Intel® Pentium® 4 Processor 2.80 GHz, 512K Cache, 533 MHz FSB 300 ден. MSI MS-7336 (Ver:1.0) 500 ден. Intel® Pentium® D Processor 830 300...
На врв Дно