Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено 2 x Хард Дискови од 500GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
На продажба два 3.5" диска од 500GB, SATA конекција. Добивате и нови sata кабли со нив.

Seagate Pipeline HD2 5900rpm
Seagate Barracuda 7200prm

Еден за 600, двата за 1.000 денари.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
426

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно