1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
skopje_mkd
Последна активност:
23 Јануари 2020 во 12:36
Зачленет:
5 Февруари 2016
Мислења:
352
Допаѓања:
188
Поени од трофеи:
115

Ги следи 3

Следачи 2

Сподели

skopje_mkd

Gaining Experience

skopje_mkd последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Cisco 2500 series Cisco 2514 Cisco 3640 series, 23 Јануари 2020 во 12:36