Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

prodavam

 1. Laptop Acer Nitro 5 Gaming

  Laptop Acer Nitro 5 Gaming

  Се продава горе наведениот лаптоп Laptop Acer Nitro 5 Gaming. Лаптопот е купен пред 2 години и е одлично сочуван. Доаѓа заедно со Genesis кулер. Се продава поради купување на нов PC. Спецификации: GPU: NVIDIA GeForce RTX 3060 CPU: AMD Ryzen 7 5800H RAM: 16GB Memory: 500GB SSD Екран: 15,6'...
 2. Xiaomi Mi 8 Lite 4/64

  Xiaomi Mi 8 Lite 4/64

  Продавам одлично зачуван Xiaomi Mi 8 Lite со комплет пакување, кутија, оригинална заштитна маска и сите пропратни додатоци. Телефонот е потполно функционален, апдејтиран на Android 10 и MIUI 12.
 3. Продавам лаптоп HP ProBook 450 G9

  Продавам лаптоп HP ProBook 450 G9

  Здраво продавам како нов HP лаптоп купен пред 2-3 месеци од а1 само инсталиран е windowsot никогаш не е користен стои во кутијата спецификации:
 4. M

  Продадено Продавам Gigabyte GTX 1050 Ti 4GB 4G 1050ti RGB GPU

  Продавам графичка Gigabyte GTX 1050Ti купена на ново ( прв газда), користена само за гејминг во домашни услови. Температури до 65 степени. Features Powered by GeForce® GTX 1050 Ti Integrated with 4GB GDDR5 128bit memory WINDFORCE 2X with Blade Fan Design 16.8M Customizable Color RGB Lighting...
 5. M

  Продадено Продавам Gaming PC - Gigabyte GTX 1060 6GB, i7 8700, 16GB RAM DDR4, >1TB Storage

  Оди на продажба гејминг конфигурација. CPU - Intel i7 8700 4.6GHz CPU Cooler - DeepCool Gammaxx GPU - Gigabyte 1060 6GB PSU - NJOY Agon 650W 80 Plus Gold MB - MSI B360M PRO-VD RAM - 2x8GB HyperX DDR4 3200MHz SSD - 120GB Kingston HDD - 1TB Toshiba Цена: 40.000 ден.
 6. M

  Продадено Prodavam AMD RX 580 4GB GPU

  Zdravo, prodavam graficka koristena isklucivo za gaming ASUS RX 580 4GB za 13.000 denari.
 7. KjEBE

  Продадено Два комада Samsung А22 64gb неотпакувани Телеком full гаранција

  Здраво друштво имам два Samsung A22 64gb, црна боја, од Телеком земани и од Телеком гаранција, воопшто неотпакувани, never lock се телефончињата, dual sim, 90Hz екран, 5000mAH батерија и тн... Па проценка ако може и ако одговара цена за еден и цена за заедно... ќе идат на продажба.
На врв Дно