• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Prodavam AMD RX 580 4GB GPU

Статус
Затворена за нови мислења.

mazaa

Intern
5 март 2021
0
6
Zdravo, prodavam graficka koristena isklucivo za gaming ASUS RX 580 4GB za 13.000 denari.
 

Атачменти

 • 541E3CD8-B893-4A91-8C4E-6BD077DC8495.jpeg
  541E3CD8-B893-4A91-8C4E-6BD077DC8495.jpeg
  245.5 KB · Прегледи: 109
 • 863CE816-79AD-4B01-B37E-A76C0F13A70A.jpeg
  863CE816-79AD-4B01-B37E-A76C0F13A70A.jpeg
  540 KB · Прегледи: 107
 • FE6589A6-C00A-433A-AD5E-B433E16075C8.jpeg
  FE6589A6-C00A-433A-AD5E-B433E16075C8.jpeg
  249.3 KB · Прегледи: 106
Последна промена:

Nem_Akata

Gaining Experience
26 мај 2015
86
88
Скопје
Nem_Akata's setup  
Processor & Cooler
Core i5 3570 3.4GHz
Motherboard
Fujitsu P710
Storage
2x120GB SSD 2.5TB HDD
RAM
8GB
Case
Fujitsu P710
Keyboard
IBM Model M 1987
Audio
Scarlett Solo DAC, Bowers & Wilkins DM14, Philips FA960
Monitor
Benq 24" GW2470H
OS
OS X 10.9.5 / 10.11.4
Ако можеш резервирај ја до понеделник, и ќе дојдам да ја земам тогаш.
 

Nem_Akata

Gaining Experience
26 мај 2015
86
88
Скопје
Nem_Akata's setup  
Processor & Cooler
Core i5 3570 3.4GHz
Motherboard
Fujitsu P710
Storage
2x120GB SSD 2.5TB HDD
RAM
8GB
Case
Fujitsu P710
Keyboard
IBM Model M 1987
Audio
Scarlett Solo DAC, Bowers & Wilkins DM14, Philips FA960
Monitor
Benq 24" GW2470H
OS
OS X 10.9.5 / 10.11.4
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,174
Мислења
879,579
Членови
30,803
Најнов член
Ers111
На врв Дно