• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Продавам Gaming PC - Gigabyte GTX 1060 6GB, i7 8700, 16GB RAM DDR4, >1TB Storage

Статус
Затворена за нови мислења.

mazaa

Intern
5 март 2021
0
6
Оди на продажба гејминг конфигурација.
CPU - Intel i7 8700 4.6GHz
CPU Cooler - DeepCool Gammaxx
GPU - Gigabyte 1060 6GB
PSU - NJOY Agon 650W 80 Plus Gold
MB - MSI B360M PRO-VD
RAM - 2x8GB HyperX DDR4 3200MHz
SSD - 120GB Kingston
HDD - 1TB Toshiba

Цена: 40.000 ден.
 

Атачменти

 • 71KsHefN6VL._AC_SL1500_.jpg
  71KsHefN6VL._AC_SL1500_.jpg
  171.3 KB · Прегледи: 112
 • IMG_1300.jpeg
  IMG_1300.jpeg
  1.2 MB · Прегледи: 113
 • IMG_1303.jpeg
  IMG_1303.jpeg
  3 MB · Прегледи: 111
 • IMG_1302.jpeg
  IMG_1302.jpeg
  1.9 MB · Прегледи: 104
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,187
Мислења
879,741
Членови
30,813
Најнов член
viktor7
На врв Дно