Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
'CuoreSportivo

Продадено Xiaomi Mi 8 Lite 4/64

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_8_lite-9329.php
Продавам одлично зачуван Xiaomi Mi 8 Lite со комплет пакување, кутија, оригинална заштитна маска и сите пропратни додатоци.

Телефонот е потполно функционален, апдејтиран на Android 10 и MIUI 12.

  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
'CuoreSportivo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
143

Повеќе огласи од 'CuoreSportivo

На врв Дно