Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
menansali

Продавам лаптоп HP ProBook 450 G9

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
36.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.a1.mk/webshop/mk/laptopsandtablets/laptop/hp-probook450-i7-1255u-16-512gb/1000043841
Здраво продавам како нов HP лаптоп купен пред 2-3 месеци од а1 само инсталиран е windowsot никогаш не е користен стои во кутијата
спецификации:
i7-1255U/Intel Iris X Graphics
512GB M2 SSD
16 GB RAM DDR4
лаптопот има 2 години гаранција

Информации

Автор
menansali
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
427

Повеќе огласи од menansali

На врв Дно