• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

msi

 1. GeForce RTX 2080 VENTUS 8G OC

  GeForce RTX 2080 VENTUS 8G OC

  Барам проценка за графичката (или понуди во ПП) и потоа ќе оди на продажба. Графичката е купена во јуни 2019. Мислев дека активно ќе играм игри, ама некако не се случи тоа и долго време се канам да ја продадам зошто така ми стои само... Се си работи најнормално, не е чепкана, клокувана или...
 2. M

  Msi во мкд

  ЗНае ли некој каде можам да најдам MSI Radeon R9 390 во мкд? https://pcpartpicker.com/part/msi-motherboard-z170agamingm7
 3. M

  Каде да најдам MSI матична?

  знае ли некој од каде во мкд можам да најдам MSI Gaming M7? https://pcpartpicker.com/part/msi-motherboard-z170agamingm7
На врв Дно