Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

msi

 1. MSI PRO MP245V 100Hz/FHD

  MSI PRO MP245V 100Hz/FHD

  Продавам монитор MSI PRO MP245V,купен е на 09.05.2024 користен точно 7 дена,сеуште стојат фабричките фолии (со кутија фабричка состојба),без мртви пиксели,или било каков проблем.Го продавам поради потреба од поголем монитор со повисока резолуција.Мониторот има 2 години гаранција (писмена,со...
 2. Механичка тастатура MSI Vigor GK50 Low Profile

  Механичка тастатура MSI Vigor GK50 Low Profile

  Продавам механичка тастатура MSI Vigor GK50 Low Profile. Купена од Анхоч пред 3 и пол години, користена околу 2 години активно. Во одлична состојба, се продава бидејќи преминав дома на Keychron Q3 а на работа на Keychron K1. Доаѓа со кутија и сите додатоци (неколку екстра копчиња, keycap...
 3. Графичка карта RTX 3060ti MSI Ventus 2x 8G

  Графичка карта RTX 3060ti MSI Ventus 2x 8G

  Продавам графичка карта RTX 3060ti MSI Ventus 2x 8G. Во комплет пакување. Има локална гаранција до август 2023. Картата е добиена како заменска (пред 2 месеци) за расипана карта која беше под гаранција. Не е користена воопшто (само тестирана дали работи). Цена 20 000 мкд. Праќам по карго...
 4. Нема Слика

  Gaming PC

  ryzen 7 3700x cpu cooler deepcool 400 red (smenet kulerot so podobar od coolermaster (aRGB) MSI b450 tomahawk max so garancija!! ASUS DUAL RX580 4GB adata 2x8gb (16 Gb vkupno) RAM 4100mhz samsung B-die!!!! novi nekoristeni so garancija!!! 512GB NVME SSD transcend 1tb SSHD (meshavina od SSD i od...
 5. Се продава MSI 1070 Ti Gaming X

  Се продава MSI 1070 Ti Gaming X

  Се продава горе наведената графичка! Графичката е пазена екстремно многу бидејќи ми е неопходна за работа, редовно чистена, сменета термална паста, све стабилно. Потенцирам дека никогаш не е копана туку е користена за 3D work (Maya, Substance Painter, Marmoset, UnrealEngine 4, Photoshop). Морам...
 6. GeForce RTX 2080 VENTUS 8G OC

  GeForce RTX 2080 VENTUS 8G OC

  Барам проценка за графичката (или понуди во ПП) и потоа ќе оди на продажба. Графичката е купена во јуни 2019. Мислев дека активно ќе играм игри, ама некако не се случи тоа и долго време се канам да ја продадам зошто така ми стои само... Се си работи најнормално, не е чепкана, клокувана или...
 7. M

  Msi во мкд

  ЗНае ли некој каде можам да најдам MSI Radeon R9 390 во мкд? https://pcpartpicker.com/part/msi-motherboard-z170agamingm7
 8. M

  Каде да најдам MSI матична?

  знае ли некој од каде во мкд можам да најдам MSI Gaming M7? https://pcpartpicker.com/part/msi-motherboard-z170agamingm7
На врв Дно