Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

GeForce RTX 2080 VENTUS 8G OC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
23.000 ден.
Истекува

Опис

Барам проценка за графичката (или понуди во ПП) и потоа ќе оди на продажба.
Графичката е купена во јуни 2019. Мислев дека активно ќе играм игри, ама некако не се случи тоа и долго време се канам да ја продадам зошто така ми стои само...
Се си работи најнормално, не е чепкана, клокувана или слично.
Нема гаранција, не праќам по карго, само лично преземање.

Информации

Автор
coki
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
763

Повеќе огласи од coki

На врв Дно