1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sostius
Последна активност:
14 oктомври 2019 во 20:59
Зачленет:
16 Јануари 2017
Мислења:
181
Допаѓања:
527
Поени од трофеи:
130
Пол:
Машко
Роденден:
28 Јануари 1980 (Возраст: 39)
Веб-страна:
Локација:
Кочани
Занимање:
Фотограф

Сподели

sostius

On your way to fame, Машко, 39, од Кочани

sostius последен пат беше виден (како):
14 oктомври 2019 во 20:59