Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Anatar

Продадено Се продава MSI 1070 Ti Gaming X

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Се продава горе наведената графичка!
Графичката е пазена екстремно многу бидејќи ми е неопходна за работа, редовно чистена, сменета термална паста, све стабилно. Потенцирам дека никогаш не е копана туку е користена за 3D work (Maya, Substance Painter, Marmoset, UnrealEngine 4, Photoshop).

Морам да потенцирам дека доколку се одлучам да ја продавам не праќам по карго!

Цената е 9.500 денари.

Информации

Автор
Anatar
Поднесена
Последна промена
Прегледи
463

Повеќе огласи од Anatar

На врв Дно