Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Продадено MSI PRO MP245V 100Hz/FHD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP245V/Overview
Продавам монитор MSI PRO MP245V,купен е на 09.05.2024 користен точно 7 дена,сеуште стојат фабричките фолии (со кутија фабричка состојба),без мртви пиксели,или било каков проблем.Го продавам поради потреба од поголем монитор со повисока резолуција.Мониторот има 2 години гаранција (писмена,со фискална сметка од 5480 денари).

Цена 4000 денари
Контакт ПП


Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
152

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно