Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
sostius

Продадено Графичка карта RTX 3060ti MSI Ventus 2x 8G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
18.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам графичка карта RTX 3060ti MSI Ventus 2x 8G. Во комплет пакување.
Има локална гаранција до август 2023. Картата е добиена како заменска (пред 2 месеци) за расипана карта која беше под гаранција.
Не е користена воопшто (само тестирана дали работи).
Цена 20 000 мкд.
Праќам по карго.
078-309-109 Горан

Информации

Автор
sostius
Поднесена
Последна промена
Прегледи
222

Повеќе огласи од sostius

На врв Дно