Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

monitori

 1. Monitor Dell P2219H Professional IPS

  Monitor Dell P2219H Professional IPS

  Како нов, користен дали 2-3 пати месечно во непушачка просторија. Без никаква мана како dead pixels, stuck pixels итн. 21.5" FullHD 1920x1080 IPS HDMI/DP/VGA connections Подесување на сите можни оски Супер за работа и daily-use. Купен при крај на 2019 од Макпетрол, гаранцијата истече пред...
 2. Монитор ASUS ROG PG278QR - 1440p 165Hz 1ms G-Sync

  Монитор ASUS ROG PG278QR - 1440p 165Hz 1ms G-Sync

  Без никаква мана како dead pixels, stuck pixels итн, има мал (factory) clouding во долниот десен ќош. Неприметливо освен на скроз црн екран. WQHD 2560x1440p 165hz NVIDIA G-SYNC 1ms response time TN Подесување на сите можни оски Купен при крај на 2019 (33.000мкд), гаранција нема веќе. Користен...
 3. Нема Слика

  Продавам монитор Dell U2518D

  Како што гласи насловот се продава монитор Dell U2518D. Користен во непушачка просторија, максимално зачуван, купен од Анхоч со преостаната гаранција до 13.05.2023.
 4. DarthJe5us

  Општа тема за монитори

  Затоа што гледам има еден куп теми каде што се бараат предлози за монитори, а сакав и јас да отворам една таква тема мислам дека е подобро да се почне нова тема каде што ќе може да се поставуваат вакви прашања. Сакам да купам IPS 144hz монитор ама сега дилемата ми е 1080p или 1440p, таа дилема...
На врв Дно