Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
stevo1337

Продадено Продавам монитор Dell U2518D

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.dell.com/en-hr/work/shop/cty/pdp/spd/dell-u2518d-monitor
Како што гласи насловот се продава монитор Dell U2518D. Користен во непушачка просторија, максимално зачуван, купен од Анхоч со преостаната гаранција до 13.05.2023.
  • Налутен/а
Реакции: TylerMkD

Информации

Автор
stevo1337
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
364
На врв Дно