Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

formula f1

  1. -Ata-

    Проблем MOMO Racing Wheel на F1 2018 [решено]

    Сакав да го искористам стариот волан МОМО на формула 1 2018, кој притоа си работи најнормално на сите предходни верзии. Наидов на проблем со поддршка, играта воопшто не го препознава уредот и со пребарување наидов на листа каде што недостасува овој модел, а решение никаде. Со оглед на тоа дека...
На врв Дно