Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

cpu cooler

 1. orce97

  Ryzen 5 5600X Overclock with Air Cooler

  Оверклок на 5600x со напон од 1.25 и фреквенција од 4,700mhz на сите јадра со Hyper 212 Cooler Master, во nzxt h5 flow куќиште. Резултатот е 11963 во Cinebench, температурата не дига повеќе од 62 степени и потрошувачка од околу 90W.
 2. Се продаваат 3 кулери

  Се продаваат 3 кулери

  Се продаваат 3 кулери: Intel Stock Cooler AMD Wraith Arctic Alpine 12 Напомена: Кулерите се користени по една недела и се во одлична состојба, праќам по карго на ваш трошок.
 3. Кулер : be quiet! Dark Rock Pro 4

  Кулер : be quiet! Dark Rock Pro 4

  Продавам кулер be quiet! Dark Rock Pro 4. Кулерот е купен пред 2 месеци и го продавам поради надоградба на AIO, без маани и било какви оштетувања - во одлична состојба. Компатибилен на следните сокети : 2011 / 2011-v3 / 2066 , 115x / 1200, AM4, AM5 и 1700. Следува во кутија и сите пропратни...
 4. Deepcool Gammaxx L120 V2 RGB

  Deepcool Gammaxx L120 V2 RGB

  Се продава водено ладење Deepcool Gammaxx L120 V2 како на сликава компатибилно за сите сокети и матични, во одлична состојба со сите додатоци, кутија, кеси и слично. Купено од Анхоч 2021 година, работи и лади одлично, до сега возено на Рајзен 5600Х со ПБО оверклок без никакво прегревање...
 5. Noctua NH-U12S

  Noctua NH-U12S

  Купен 11-09-2020 од JVSnet со гаранција до 11-09-2025 Доаѓа во кутија со сите додатоци. Повеќе инфо во ПП
 6. Noctua NH-L9a-AM4 Low Profile 92mm chromax / black

  Noctua NH-L9a-AM4 Low Profile 92mm chromax / black

  Се продава кулерот, нов никогаш не употребен со сите додатоци во кутија. Одличен за SFF конфигурации. :) 37mm low profile For use with AMD processors up to 95W 100% RAM compatibility 100% compatibility with PCIe cards on mini-ITX NF-A9x14 HS-PWM chromax.black premium fan Compatible with AMD AM4...
 7. AMD Ryzen 7 2700X со Wraith Prism RGB LED ладилник

  AMD Ryzen 7 2700X со Wraith Prism RGB LED ладилник

  Ќе ве замолам за проценка на AMD Ryzen 7 2700X со Wraith Prism RGB LED ладилник. Нема гаранција, без оригинално пакување. Деловите се целосно исправни и моментално се користат. Евентуално може замена за 5700G со моја доплата. Праќање по карго само со претходна уплата и на ваша одговорност за...
На врв Дно