Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

Продадено Noctua NH-U12S

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://noctua.at/en/nh-u12s
Купен 11-09-2020 од JVSnet со гаранција до 11-09-2025

Доаѓа во кутија со сите додатоци.

Повеќе инфо во ПП

Информации

Автор
CyberMen
Поднесена
Последна промена
Прегледи
458

Повеќе огласи од CyberMen

На врв Дно