Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Davko010

Продадено Кулер : be quiet! Dark Rock Pro 4

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.bequiet.com/en/cpucooler/1378
Продавам кулер be quiet! Dark Rock Pro 4. Кулерот е купен пред 2 месеци и го продавам поради надоградба на AIO, без маани и било какви оштетувања - во одлична состојба.
Компатибилен на следните сокети : 2011 / 2011-v3 / 2066 , 115x / 1200, AM4, AM5 и 1700. Следува во кутија и сите пропратни додатоци , вклучувајќи ја и термалната паста.
Купен е од CU , доколку се јави било каков дефект што подлежи на гаранцијата на кулерот се нафаќам да пратам RMA.

Цена: 4500 денари.

Информации

Автор
Davko010
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
346

Повеќе огласи од Davko010

На врв Дно