Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
orce97

Се продаваат 3 кулери

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продаваат 3 кулери:
Intel Stock Cooler
AMD Wraith
Arctic Alpine 12
Напомена: Кулерите се користени по една недела и се во одлична состојба, праќам по карго на ваш трошок.

Информации

Автор
orce97
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
289

Повеќе огласи од orce97

На врв Дно