• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

black friday

 1. QhostMK

  Спонзорирано QHost.mk BLACK FRIDAY - 30% на сите Хостинг и ВПС пакети !

  BLACK FRIDAY - BFQHOST : 30% OFF на сите хостинг и ВПС пакети. QHost.mk
 2. bobipp

  Попусти за Black Friday и Cyber Monday

  Ајмо попусти за wordpress hosting и plugins: https://www.codeinwp.com/blog/wordpress-black-friday-cyber-monday-deals/
На врв Дно