1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
D3N1EL
Последна активност:
25 Мај 2020 во 22:51
Зачленет:
10 Август 2010
Мислења:
2,891
Допаѓања:
1,462
Поени од трофеи:
712
Пол:
Машко
Локација:
Нижни Новгород, Русија

Сподели

D3N1EL

Practice makes perfect, Машко, од Нижни Новгород, Русија

D3N1EL последен пат беше виден (како):
25 Мај 2020 во 22:51