1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
NanoCell
Последна активност:
10 Декември 2019 во 00:44
Зачленет:
10 oктомври 2011
Мислења:
336
Допаѓања:
407
Поени од трофеи:
205

Ги следи 2

Следачи 3

Пол:
Машко
Роденден:
11 Февруари 1989 (Возраст: 30)

Сподели

NanoCell

Gaining Experience, Машко, 30

NanoCell последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Гејминг лаптоп Asus ROG STRIX SCAR III: i7 9750H, 16GB, RTX 2060, 144Hz IPS, 10 Декември 2019 во 00:44