1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bobipp
Последна активност:
10 ноември 2019 во 12:52
Зачленет:
13 ноември 2009
Мислења:
272
Допаѓања:
137
Поени од трофеи:
165
Роденден:
Јули 28

Сподели

bobipp

Gaining Experience

bobipp последен пат беше виден (како):
10 ноември 2019 во 12:52