• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #55

Сите (7) Хаха Хаха (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Weeaboo

   On your way to fame 20 Од Струга
   • Мислења
    617
   • Реакции
    604
   • Поени од трофеи
    205
  2. Хаха

   Avid

   Guru Од Скопје
   • Мислења
    5,864
   • Реакции
    9,306
   • Поени од трофеи
    2,302
  3. Ми се допаѓа

   Sharlovski

   Unstoppable 37 Од Ресен
   • Мислења
    1,331
   • Реакции
    2,968
   • Поени од трофеи
    1,345
  4. Хаха

   Daniel86

   Guru 35 Од Скопје, Карпош 1
   • Мислења
    2,889
   • Реакции
    7,602
   • Поени од трофеи
    1,717
  5. Хаха

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    4,028
   • Реакции
    4,333
   • Поени од трофеи
    1,702
  6. Ми се допаѓа

   StalkeR

   Unbeatable
   • Мислења
    4,467
   • Реакции
    4,651
   • Поени од трофеи
    1,817
  7. Хаха

   FLEGMA

   Epic
   • Мислења
    9,614
   • Реакции
    14,615
   • Поени од трофеи
    2,202
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно