1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Zlatkoa
Последна активност:
11 Јули 2020 во 08:47
Зачленет:
11 Септември 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
13 Февруари 1982 (Возраст: 38)

Сподели

Zlatkoa

Intern, Машко, 38

Zlatkoa последен пат беше виден (како):
11 Јули 2020 во 08:47