1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
joe_te
Последна активност:
16 oктомври 2019 во 09:24
Зачленет:
18 ноември 2015
Мислења:
6
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
28 Јули 1988 (Возраст: 31)

Сподели

joe_te

Intern, Машко, 31

joe_te последен пат беше виден (како):
16 oктомври 2019 во 09:24