• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #3

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   psyside

   Rising Star
   • Мислења
    27,582
   • Реакции
    28,387
   • Поени од трофеи
    2,342
  2. Ми се допаѓа

   Sharlovski

   Unstoppable 36 Од Ресен
   • Мислења
    1,203
   • Реакции
    2,719
   • Поени од трофеи
    1,345
  3. Ми се допаѓа

   TheMarshal

   Unstoppable 30
   • Мислења
    1,306
   • Реакции
    2,115
   • Поени од трофеи
    1,315
 • Вчитување…
На врв Дно