• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1723

Сите (8) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (8)

  1. Ми се допаѓа

   OldSchoolPvP

   Practice makes perfect 25 Од Shutter Island
   • Мислења
    744
   • Реакции
    1,176
   • Поени од трофеи
    265
  2. Ми се допаѓа

   Tomica Jovevski

   Gaining Experience 38
   • Мислења
    182
   • Реакции
    303
   • Поени од трофеи
    130
  3. Ми се допаѓа

   Ace Lud

   Unstoppable Од Skopje
   • Мислења
    1,127
   • Реакции
    2,067
   • Поени од трофеи
    1,375
  4. Ми се допаѓа

   Chicco69

   Unstoppable
   • Мислења
    620
   • Реакции
    2,868
   • Поени од трофеи
    1,255
  5. Ми се допаѓа

   dim na struja

   Gaining Experience 41
   • Мислења
    280
   • Реакции
    291
   • Поени од трофеи
    205
  6. Ми се допаѓа

   TATA_MATA

   Unstoppable
   • Мислења
    1,958
   • Реакции
    2,530
   • Поени од трофеи
    1,492
  7. Ми се допаѓа

   Metuzalem

   Epic Од 1000 Скопје
   • Мислења
    6,776
   • Реакции
    12,188
   • Поени од трофеи
    2,327
  8. Ми се допаѓа

   fis1976

   On your way to fame 45 Од Скопје
   • Мислења
    505
   • Реакции
    972
   • Поени од трофеи
    255
 • Вчитување…
На врв Дно