1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dim na struja
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 15:17
Зачленет:
23 Март 2016
Мислења:
251
Допаѓања:
272
Поени од трофеи:
155
Пол:
Машко
Роденден:
5 Декември 1979 (Возраст: 40)

Сподели

dim na struja

Gaining Experience, Машко, 40

dim na struja последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2020 во 15:17