1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ace Lud
Зачленет:
7 Април 2012
Мислења:
1,117
Допаѓања:
1,965
Поени од трофеи:
375

Ги следи 2

Пол:
Машко
Роденден:
Јуни 4
Локација:
Skopje

Сподели