• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од velkovski95

 1. V

  Galaxy S4 vs HTC one vs Xperia Z vs Iphone 5

  Јас сепак би го дал гласот за Galaxy S4, иако HTC One има подобар дизајн, инаку мислам дека треба да ги почекаме уште 2та конкуренти на овие телефони тоа се iPhone 5s и LG Nexus 5, инаку сакам да појаснам нешто што досега немам видено некој да го кажал тоа, iPhone 5 е конкурент на Galaxy S3, а...
 2. V

  Не ми се појавуваат слики на интернет пребарувачите!

  Здраво, сакам да прашам дали некој ке може да ми помогне околу ова. http://fotografija.com.mk/?v=GSWxe.png Инсталирав и Opera, Mozila Firefox, Google Chrome, Internet Explorer барав туторијали но џабе. Ве молам за помош, благодарам однапред.
 3. V

  Ми треба број како на наградна игра !!!

  Ми треба број како на наградна игра, ке може ли некој да ми објасни каде можам да земам таков број, како што е и на пазар3, преку телефон да пратиш и парите стигаат на сметка, само мене ми треба преку СМС плаќање, пример пишуваш ТАР МК, на бројот 141 551 (тоа е само пример). Доколку не објаснив...
На врв Дно